Athena de weg naar succes. welslagen.een goede voorbereiding.


naam vak
Akçelik Bekir Islamitische godsdienst
Aspeslagh Carla Frans
Aspeslagh Sarah Leraar
Bebis Elias Natuurwetenschappen, Wetenschappelijk werk 
Beirens Inge Frans, LO, TopiX
Bienstman Ariane Wiskunde
Bilkin Magali Frans
Blomme Jill NC Zedenleer
Borra Elfi Wiskunde
Borra Joke Frans
Bouttens Sam Geschiedenis
Bouzin Gaëlle Informatica
Brackx Frederik Engels, Nederlands
Brackx Kristel Nederlands, NC Zedenleer
Brusseel Rik Natuurwetenschappen, wet. werk, LO
Burke Gwenny Aardrijkskunde
Buyle Frédérique PO, TopiX
Cagnie Ann Frans 
Callebaut Tom Informatica, Talentenmodules, EduSwim
Carlier Philippe Aardrijkskunde
Caron Maarten LO, EduBasket
Carton Margo PO, Talentenmodules
Coussement Niels LO, EduFoot
Cuylle Nina Frans
De Clercq Chris NC Zedenleer
De Cock Sigrid Chemie, Fysica
De Coster Sharon Marie Anglicaanse Godsdienst
De Decker Dick Wiskunde
De Gruyter Klaas Duits, Nederlands
De Schrijver Luc Wiskunde
Debbaut Martijn Leraar
Debrabandere Koen Engels, Nederlands
Debruyne Annelore Frans, Spaans
Decerf Anna OKAN
Declercq Nadia Chemie
Declercq Nadia Leraar
Dehaese Jolien Nederlands
Deketelaere Julie NC Zedenleer, Frans
Delacauw Ann Leraar
Demeyere Laurie Italiaans, Nederlands, OKAN
Den Haese Vincent MO
Dergeloo Carine Latijn
Deschagt Lisa Leraar
Desnerck Wouter Economie
Devriendt Caroline MO, Wiskunde, TopiX
D'hoedt Lies Frans
Dhondt Aurélie Frans
Dugardyn Manon Nederlands
Engelen Geert Aardrijkskunde
Ferdinande Miel Fysica, Engineering
Fillée Caroline LO, Sport, TopiX
Franco Lien Engels, TopiX
François Annelien Engels
Georges Sharon NC Zedenleer
Geril Elke Talentenmodules, Wiskunde
Ghys Frederic NC Zedenleer
Ghyselen Patrick Cultuur- en gedragswetenschappen
Goriaynova Larissa Leraar
Goutsmit Astrid Geschiedenis
Haulain Babs Fysica, Wiskunde, STEM, leerbegeleiding
Herman Peter LO, EduFoot
Holvoet Vincent Geschiedenis
Honoré Ymke Engels, IKZ-coördinator
Jonckheere Tania Rooms katholieke godsdienst
Kamps Ruben Leraar
Klütsch Anja Techniek 
Lammens Nathalie Nederlands
Lapeire Daniëlle Latijn
Lauwers Liselotte Wiskunde
Lauwers Sarah Wiskunde
Lejeune Annelies Frans, Nederlands, Latijn TopiX
Lerouge Tim LO, EduFoot
Lhote Laurent Wiskunde, EduBasket
Luca Inge Nederlands
Magurianu Daniel Orthodoxe godsdienst
Margodt Cindy Wiskunde
Meeremans Anthony Wiskunde
Moerman Kimberley Engels, Nederlands
Mommerency Peter Biologie, Natuurwetenschappen
Moortgat Rony NC zedenleer
Mouqué Katia Latijn
Mylle Sigrid Wiskunde
Nolf Annick Wiskunde
Parmentier Karen Wiskunde, Fysica, STEM
Parrein Céline Wiskunde
Pauwels Evy NC Zedenleer
Peeren Yen Cultuur- en gedragswetenschappen
Pieters Evy Biologie, Chemie
Pijlijser Sofie Cultuurwetenschappen, Economie, Nederlands
Pintelon Britt Chemie
Pintelon Hannelore LO, Sport, Sportwetenschappen
Piolon Gregory Filosofie, Media
Quaghebeur Charlotte Nederlands
Ramon Johan Leraar
Reunbrouck Bo Natuurwetenschappen, Wetenschappelijk werk 
Rommelaere Kim Frans
Rotsaert Wim Economie
Rousselle Anna Engels, Nederlands
Rouzeré Julie Spaans, Frans, TopiX
Sartor Julie Wiskunde
Schampaert Cathy Engels, Geschiedenis, TopiX
Schelfhout Véronique Techniek 
Sinnesael Nathan Leraar
Sorel Jana Aardrijkskunde, Wiskunde
Swaenepoel Karen Leraar
Taveirne Carine Wiskunde
Tuyls Ine Frans
Ureel Sylvie Engels
Van den Broeck Felix Leraar
Van den Broeck Stefan Latijn
Van Gavere Sacha LO
Van Laethem Lieselotte Biologie, Chemie
Van Parys Fran Nederlands, Duits
Van Praet Piet Aardrijkskunde
Van Tiggel Maxine Geschiedenis 
Van Tiggel Morgane Geschiedenis, Nederlands 
Van Troeye Benny Engels
Van Walleghem Lente PO, Wiskunde
Vandelacluze Nadine Economie
Vandenberghe Marijn Geschiedenis
Vanderheyde Kathy Economie, Wiskunde
Vanhoucke Bieke Chemie
Vanlimbergen Kim LO, EduGym
Vanthournout Arne Cultuur- en gedragswetenschappen
Verhaeghe Nick Economie, AME, TopiX
Verheye Dorothea Protestantse godsdienst
Verleye Sabine RK Godsdienst
Vermeersch Sylvain Informatica, Programmeren 
Verschaeve Naomi Nederlands, Engels
Verstraete Johan Fysica, Informatica, STEM
Vertenten Benedicte LO
Vervarcke Kathelijn Nederlands
Vlerick Karen Engels
Vroman Annelies Natuurwetenschappen, Biologie, Fysica, STEM, TopiX
Vuylsteker Kelly NC Zedenleer, Geschiedenis, ICT
Vyncke Jill Wiskunde
Wallaeys Nils Aardrijkskunde, Fysica
Puystjens Kim Gedragswetenschappen
Scalisi Julie Cultuurwetenschappen
Wittevrongel Karline Biologie, Natuurwetenschappen
   
naam vak
Bauwens Annabelle Economaat
Coucke Katrien Leerlingenadministratie
Devillé Tanja Directiesecretariaat
Herpoel Anthony Leerlingenadministratie
Hertveldt Kathy Leerlingenadministratie
Leroy Muriel Opvoeder, leerlingenadministratie
Loix Billy Opvoeder, Publiciteit
Makelberge Maud Leerlingenadministratie
Missiaen Glenda Personeelsadministratie
Pauwels Ann Economaat
Piolon Tristan ICT coördinator
Rousseeuw Josquin Opvoeder, leerlingenadministratie
Verhaeghe Mieke Economaat
Akset Jorina Opvoeder, economaat
Blontrock Cristel Opvoeder, economaat
Boeve Sonia Leerlingenbegeleiding, leerlingenadministratie
Danneels Veerle Administratief medewerker
Flokman Annemie Opvoeder, leerlingenadministratie
Pintiaux Caroline Personeelsadministratie
Everaert Pedra Projectcoördinator
naam vak
Scalisi Julie Leerlingenbegeleiding
Puystjens Kim Leerlingenbegeleiding
Verburgh Tracy Leerlingenbegeleiding
Verschaeve Naomi Leerlingenbegeleiding
Monteyne Evie Leerlingenbegeleiding, Psycholoog
Boeve Sonia Leerlingenbegeleiding
1000+ leerlingen
3 campussen
200+ gedreven personeelsleden

Het directieteam